KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik collage 14188021
nr 1418 8021
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik collage, "Skapande arbete pågår". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 75x67 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:43:53
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)